2016 Animasyon Filmleri

2 years ago by in filmler, Hollywood Tagged: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Bir animasyon sever olarak 2016 ‘da bizi hangi yeni, güzel animasyon filmlerin beklediğini görmek için birkaç araştırma yaptım. Bu konuda yine Disney Pixar başı çekiyor olsa da Japon animasyon filmlerini de zevkle izliyorum. Nispeten Disney filmleri her kesime hitap etmesinden dolayı daha çok biliniyor ve takip ediliyor. Tabi ki bunda büyük bütçeli yapımlar olmasının da etkisi var. Ayrıca Hollywood yıldızlarının seslendirmeleri ve katkılarıyla işler daha da keyifli hale gelebiliyor. 2016 ‘da yine çok güleceğe benziyoruz.

 

Moda

THE GOOD DINOSAUR (İYİ BİR DİNOZOR)

The Good Dinosaur bir Disney Pixar filmi ve yönetmen koltuğunda Bob Peterson oturuyor, prodüktörlüğünü ise John Walker yapıyor. Dinozorlar bu zamana kadar birçok film, belgesel ve animasyona konu oldu. Bu filmde ise bizi bir soruyla düşündürüyor. Eğer tarihte dinozorların yok olmasına neden olan o meteor düşmeseydi. Dinozorlar bizimle birlikte yaşamaya devam etseydi ne olurdu?

 

 

 

 

ModaEXCLUSIVE ‘Finding Dory’ (Kayıp Balık Dorry)

Kayıp Balık Nemo’nun renkli karakteri unutkan Dorry, bu kez kendi macerasını yaşıyor. Rüyasında ailesiyle ilgili önemli bir anısını hatırlayıp onları bulmak için planlar yapıy… Bir saniye, neden bahsediyorduk? 😀 😀
Dorry ‘e sesiyle yine sevgili Ellen Degeneres hayat veriyor

 

 

 

 

ModaTHE ANGRY BIRDS MOVIE (Kızgın Kuşlar)

Oyunu hepimiz seviyoruz peki ya film nasıl olacak? Film, uçamayan kuşların evi olan bir adada geçiyor. Ve benim favorim olan Öfke kontrolü yaşayan “Kırmızı” nın ve onun garip arkadaşlarının tavırlarını ve hayatlarını anlatıyor. Fragman oldukça komik, film için sabırsızlanıyorum. Seslendirmelerde ise başarılı isimlerden Jason Sudeikis ve Peter Dunklage var.

 

 

 

 

ModaKUNG FU PANDA 3

Panda Po, küçüklükten beri kardeşim ve benim favori kahramanımız. İzlemeye doyamaz tekrar tekrar izlerdik. 3. devam filminde Po, yine efsanevi maceralarına ve kötülerle mücadelesine devam ediyor. Filmin seslendirme kadrosu da efsanelerden oluşuyor. Po’yu Jack Black seslendirirken ona eşlik eden isimler ise Dustin Hoffman, Angelina Jolie, James Hong, Lucy Liu, David Cross, Seth Rogen ve Mads Mikkelsen.

 

 

 

 

ModaTHE SECRET LİFE OF PETS

Hepimizin o çok sevdiği evcil hayvanlarımızın biz evde yokken neler yaşadığını biliyor musunuz? Ya hepsinin kendi yaşantıları ve sandığımızdan farklı zevkleri varsa? Illumination ekibi, Çılgın Hırsızlar (Despicable Me) ve Minyonlar (Minions) ‘daki başarılarını devam ettirmeyi planlıyor.

 

 

 

 

ModaZOOTOPIA (Hayvanlar Şehri)

Burası Zootopia, burada hayvanlar tıpkı insanlar gibi teknolojik ve medeni hayata sahip. Herkes özgürce istediğini yapabiliyor. Polis Memuru Tavşan Judy Hopps bu metropol şehirde kendini kanıtlayabilmek için Kurnaz Tilki Nick ile iş birliği yaparak bir suçu aydınlatmaya çalışıyor.

 

 

 

 

ModaALİCE THROUGH THE LOOKİNG GLASS (Alis Harikalar Diyarında 2)

Bu fantastik filmin listede olmasının sebebi, merakla beklediğim filmlerden biri olması. Bir de Jonny Depp ve Helena Bonham Carter faktörü de işin içine giriyor tabi ki. Alis Harikalar Diyarında 2 bize yine fantastik dünyanın kapılarını aralıyor. Tim Burton’un yönettiği ilk filmin devamı niteliğindeki bu ikinci filmde yönetmen koltuğunda James Bobin var. James Bobin, The Muppets serisiyle elde ettiği başarıyı bu filmle de devam ettirebilecek mi? İzleyip hep beraber öğreneceğiz.

 

 

 

ModaNORM OF THE NORTH (Karlar Kralı Norm)

Kutup ayısı Norm ve sıçan arkadaşları Kuzey kutbundaki evlerinden olup New York’a getirilir. Ve macera başlar…

 

 

 

 

Bunu paylaşmak ister misin?...ModaModaModaModaModa