H&M Bağdat Caddesi Flagship Mağazası

2 years ago by in Event, Markalar, Moda Tagged: , , , , , , , , , , , ,

 

H&M Bağdat Caddesi flagship mağazası açılışı 22 Nisan’da gerçekleşti. H&M Bağdat Caddesi dünyada sınırlı sayıda bulunan flagship mağazalarından Türkiye’deki ilki olma özelliğinde.
H&M’in yenilenen dekorasyon konsepti olan “Moda’nın Çağdaş Galerileri” doğrultusunda tasarlanan mağaza, beyaz ağırlıklı modern ve aydınlık tasarımı ile çağdaş sanat galerilerine ve İsveç köklerine gönderme yapıyor.
21 Nisan akşamı gerçekleşen H&M Bağdat Caddesi mağazası VIP açılış gecesinde, her kata özel konseptler yaratıldı. Gecede davetlilere New York dans partilerinin vazgeçilmez ikilisi The Misshapes, Bonobo’nun vokalisti İngiliz şarkıcı Szjerdene, Belçikalı nu-disco yıldızı Dj Aeroplane ve İstanbul’un favori DJ’lerinden DJ Yakuza canlı performanslar sundular. H&M’in gençlere özel Divided konseptinin sunulduğu katta, Graffiti sanatçısı Leo Lunatic’in geceye özel canlı çizimleri de yer aldı.
ModaSizde H&M modasını takip ediyorsanız H&M Bağdat Caddesi‘ ndeki kreasyonlardan size en cok yakışacak kombinleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Moda

H&M Bağdat Caddesinde H&M in bütün kreasyonlarına ulaşmanız ve hatta yeni sezon ürünlere ilk olarak sahip olmanız mümkün.

Moda

H&M bildiğiniz gibi her sene dünyaca ünlü farklı tasarımcıların  kaleminden çıkan çizgileri  müşterilerine ve biz moda severlerin beğenisine sunuyor. Sizde o cizgilerin yarattığı modanın bir parçası olmak istiyorsanız H&M Bağdat Caddesi sizleri bekliyor.

ModaModaModaModa

 

Bunu paylaşmak ister misin?...ModaModaModaModaModa