H&M Studio A/W 2015

2 years ago by in Markalar, Moda Tagged: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

H&M bu sezon Studio A/W 2015’de iddalı bir koleksiyona imza atıyor. H&M Studio A/W 2015’in teması sportif fütürizm ve yıldız parıltıları…

Koleksiyon biraz erkeksi bir his ile, çabasız ama çok dikkat çekici parçalardan oluşuyor.  H&M Studio A/W 2015, 10 Eylül’den itibaren İstinye Park AVM H&M, Zorlu AVM H&M, Bağdat Caddesi H&M ve Ankara Cepa AVM H&M’lerde satışta olacak.  

Moda

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson “H&M Sonbahar Kış Studio 2015 koleksiyonunun tavrını ve enerjisini seviyorum.  Sportif fermuarlı ceketler sokak modası için harika. Boğazlılar ise görünümü derinleştiriyor. Lureksin parıltısı ise bunu hem gece hem de gündüz parıldayan bir koleksiyona dönüştürüyor.’’ Diyor.

Moda

TEMALAR

 

-Kullanışlı naylon fermuarlı ceketler, iç fermuarlarıyla yünlü mantolar ve yeleklerin tümünde fermuar önemli bir detay.

-Örgü parçalar, özellikle boğazlılarda pek çok farklı formda. Fermuarlı örgüler sportif bir enerji katarken parlak lureks örgüler gece ve gündüz için yıldız parıltısını getiriyor.

-Pantalonlar ya düz ve dar paçalı ya da oldukça geniş dökümlerde. Aktif bir görüntü için ise taytlar ön planda.

-Üstlerde pul işlemeler, suni kürk kullanımı, yün örgüler ile konstrast içinde bir yapı var.

-Boğazlı uzun kollu elbiselerde ve lureks üstlerde, ya da jakar tulumda fütüristik yıldız yağmuru parıltılı kumaşlarla yakalanıyor.

-Pantalon üstüne giyilen uzun elbiseler, örgü boğazlıların üzerine giyilen asimetrik ipek bluzlar ile çok katmanlı bir görüntü var.

Moda

KUMAŞLAR

Yün, suni kürkler, naylon, deri, süet ve ipek.

RENKLER

Balkabağı, koyu yeşil, melanj gri, pas kırmızısı, altın, bronz ve gümüş.

Moda

Moda

ANAHTAR PARÇALAR

Fermuarlı ceketler, boğazlı kazaklar, ışıltılı simli örgüler, asimetrik üstler, lamine yün etekler, yıldız parıltılı pantalon takımlar.

TEMEL AKSESUARLAR

Uzun eldivenler, çoraplarla giyilen yüksek topuk stilettolar, lamine çantalar ve lamine botlar.

Moda

 

 

Bunu paylaşmak ister misin?...ModaModaModaModaModa