InstaMeet

2 years ago by in Event, ttag Tagged: , , , , , , , , , , , , , ,

Instagram 2010’dan artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Ve geçtiğimiz günlerde de doğum gününü kutladı. Tabi ki hayatımıza birçok yenilik getirdi ama bunların en önemlilerinden biri Instagram sayesinde oluşan dostluklar. Instagram her yıl kullanıcıları bir araya getiren World Wide InstaMeet adlı global etkinliği düzenliyor.

InstaMeet, Instagram kullanıcılarının birbirini tanıması ve bir topluluk oluşturulması amacıyla insanların bir araya gelip hem fotoğraf çektiği hem de bolca eğlendiği bir etkinlik. Bu yıl ki InstaMeet buluşması Instagram Turkey ve Fujifilm Türkiye işbirliğiyle gerçekleşti. Yeni insanlarla tanıştığımız, bolca fotoğraf çektiğimiz ve bolca güldüğümüz keyifli bir etkinlik oldu. Bu sayede çokça insana #todayimet dedik.

Sirkeci Fujifilm‘de başlayan gezimiz Eminönü ve Karaköy‘den sonra tekrar Sirkeci Fujifilm‘de sona erdi. Çekimimizin sonunda Fujifilm‘in hediyesi olan tshirt’lerimizi de aldık. Yol boyunca Fujifilm ekibinin eşliğinde Fujifilm ekipmanlarını kullanarak fotoğraflar çektik ve portre çekmenin inceliklerini de öğrendik. Fujifilm X T1 favorilerimiz arasına girdi bile. Yeri gelmişken Instagram Turkey‘e ve Fujifilm Türkiye‘ye tekrar çokça teşekkürler ederim. Başka güzel etkinliklerde buluşmak üzere…

ModaModaModaModa

 

 

Bunu paylaşmak ister misin?...ModaModaModaModaModa