Magnum Store Istanbul

2 years ago by in Event, Mekanlar Tagged: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Haz denince akla gelen Magnum‘dan 2015 yılını renklendirecek müthiş bir açılış. Neden mi bahsediyorum, dünyanın 22 ülkesinde ve 27 şehrinde açılan, Magnum severlerin buluşma noktası olan ve dondurma deneyimine farklı bir boyut getiren Magnum Store, Cadde ‘de açıldı. Muhteşem açılış gecesine yetişemesek de geçtiğimiz günlerde ziyaretimizi gerçekleştirdik ve hazzı doruklarda yaşamanın mutluluğuna ulaştık.

Berrak Tüzünataç, Buse Terim, Ece Sükan, Tülin Şahin, Kerem Tunçeri ve Mert Aslan Magnum Store İstanbul ‘un açılışına özel  3 boyutlu Magnum‘lar tasarladı. Magnum Store İstanbul‘da satışa sunulacak ve bu özel ürünlerin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı‘na (KEDV) bağışlanacak.

Magnum Store İstanbul‘da haz peşinde olanlar kendi Magnum’larını yaratma deneyimi yaşayabilecekler. Deneyimlediğim kadarıyla bahsetmem gerekirse tutkunu olduğumuz Magnum çikolatasının yanında dondurmanızı kişiselleştirebileceğiniz çok sayıda malzeme mevcut. Magnum Store ‘da klasik olarak kullanılan fındık, fıstık , badem, hindistan cevizi gibi malzemelerle beraber Türk damak tadına hitap eden pişmaniye, gül yaprağı, lokum gibi lezzetlerle de dondurmanızı tatlandırabilirsiniz. Magnum Store İstanbul‘da 1 milyona yakın farklı Magnum elde edilebiliyor. 

Moda

Magnum Store

ModaModaModa

Bunu paylaşmak ister misin?...ModaModaModaModaModa